Na Nosalu, w Dolinie Gąsienicowej, na Kasprowym Wierchu i Giewoncie
Trasa: Dom Turysty – Murowanica /szlak niebieski/ – Nosal /szlak zielony/ – Boczań – Dolina Gąsienicowa – Schronisko Murowaniec /szlak niebieski/ – Dwoiściak /szlak żółty/ – Liliowe /szlak zielony/- Skrajna Turnia – Liliowe – Beskid – Kasprowy Wierch – Goryczkowa Czuba – Przełęcz pod Kopą Kondracką /szlak czerwony/ – Schronisko na Hali Kondratowej /szlak zielony/- Giewont – Schronisko na Hali Kondratowej – Kalatówki – Kuźnice – Murowanica – Dom Turysty /szlak niebieski/
Czas przejścia: 13 godzin 30 minut (wycieczka trzydniowa)
Wędrowali: Ania B., Grzegorz B.